Ajana siekia Gineso rekordo

Kvietimas į žygį už šunis asistentus.

 

Kviečiame visus prisijungti prie įspūdingo Gineso rekordo siekimo vardan kilnaus tikslo! Nuo vaikystės cerebriniu paralyžiumi serganti, bet savo stiprios valios pastangomis iš vežimėlio atsistojusi Ajana Lolat kartu su pirmuoju Lietuvoje šunimi asistentu Mulan sieks per 12 val. nueiti ne mažiau kaip 15 km. Savo iššūkių kupiną žygį Verkių regioniniame parke Ajana, Mulan bei jas lydinti komanda pradės naktį – spalio 1 d. 2 valandą nakties.

Ajana siekia ne tik Gineso rekordo, bet ir paskleisti žinią apie šunų asistentų poreikį Lietuvoje. Mūsų šalies teisės aktuose nėra numatytos šuns pagalbininko sąvokos, nenustatyta neįgaliojo asmens teisė naudotis šunimi pagalbininku, nereglamentuotos nuostatos, padedančios atskirti šunis pagalbininkus nuo kitų šunų. Ajana yra įkūrusi paramos fondą, kuris renka lėšas tam, kad Lietuvoje būtų parengta ir įtvirtinta šunų asistentų neįgaliems žmonėms rengimo sistema. Pavadindama žygį „Hike for dreams" (lietuviškai – „Svajonių žygis") mergina pabrėžia, kad žmonės su negalia yra stiprūs, turi svajonių ir jas pildo.

Palaikykite Ajaną prisijungdami prie žygio spalio pirmą dieną 9 val. prie Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcijos, Žaliųjų ežerų g. 53, Vilnius.

Labai laukiame žygeivių su šunimis, šeimų ar bendruomenių, kurie nori išreikšti palaikymą bei kartu užfiksuoti Gineso rekordą.

 

Daugiau informacijos apie žygį: „HIKE FOR DREAMS“ – Ajana siekia GINESO rekordo!

Daugiau informacijos apie Mulan fondą: MULAN FONDAS

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0