BALSAVIMAS: LKD dalyvauja „Lietuvos galia“ apdovanojimuose

Kviečiame palaikyti Lietuvos kurčiųjų draugiją konkurse „Lietuvos galia“.

 

Lietuvos kurčiųjų draugija (LKD) jau keletą metų iš eilės vykdo veiklą „Visuomenės švietimas apie kurčiuosius“, kurios metu vaikams mokyklose, įvairių įstaigų ir organizacijų atstovams pasakojame apie gestų kalbą ir kurčiųjų kultūrą. Taip girdintieji daugiau sužino apie savitą kurčiųjų bendruomenę, pagrindinius komunikacijos ir prieinamumo būdus. Mes atiduodame visą savo širdį, kad girdintieji daugiau sužinotų apie kurčiuosius.

Neseniai šią mūsų įgyvendinamą veiklą pateikėme dalyvauti konkurse „Lietuvos galia“. Konkursą organizuoja Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda.

Jau prasidėjo konkurso balsavimas, ir mus reikia jūsų visų palaikymo! Balsuokite už LKD veiklą „Visuomenės švietimas apie kurčiuosius“ „Lietuvos galia“ apdovanojimuose.

Kaip balsuoti?

  1. Apsilankykite puslapyje www.lietuvosgalia.lt;
  2. Skiltyje „Teisinga Lietuva“ suraskite veiklą „Visuomenės švietimas apie kurčiuosius“ (tiesioginė nuoroda: BALSUOTI UŽ LKD);
  3. Spauskite „Atiduoti balsą“;
  4. Atsidariusiame laukelyje įrašykite savo kontaktinę informaciją (vardą, pavardę ir el. pašto adresą), pažymėkite, kad sutinkate su taisyklėmis;
  5. Suvedę duomenis, spauskite „Balsuoti“;
  6. Atsidarykite savo el. paštą ir patvirtinkite gautą balsavimo nuorodą;
  7. Viskas – jūs jau balsavote. Dėkojame!

 

Balsavimas vyks iki lapkričio 1 d.

Paraginkite balsą už LKD veiklą „Visuomenės švietimas apie kurčiuosius“ atiduoti savo šeimos narius, draugus, giminaičius ir kolegas – visų jūsų palaikymas mums labai svarbus.

 

LKD informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0