BPC numerio 112 mokymai LKD darbuotojams

Liepos 14 d. Lietuvos kurčiųjų draugijos (LKD) ir kurčiųjų reabilitacijos centrų atstovai iš visos Lietuvos rinkosi Bendrojo pagalbos centro (BPC) posėdžių salėje. Čia vyko darbuotojams skirti naujosios numerio 112 mobiliosios programėlės naudojimo mokymai.

BPC numerio 112 mokymai LKD darbuotojams
BPC numerio 112 mokymai LKD darbuotojams
BPC numerio 112 mokymai LKD darbuotojams

Mokymus darbuotojams vedė Bendrojo pagalbos centro Parengties ir kokybės kontrolės skyriaus vidaus tarnybos viršininkas, pulkininkas leitenantas Liutauras Šinkūnas bei minėto skyriaus kapitonė, vyriausioji specialistė Stasė Grišinienė. Mokymų metu dalyviams pristatyti svarbiausi naujosios skubios pagalbos numerio 112 mobiliosios programėlės naudojimo aspektai, išsamiai aptartos programėlės naudojimo situacijos ir kita BPC operatoriams svarbi žinoti informacija, atsakyta į mokymų dalyviams kilusius klausimus.

Nuo liepos 1 d. Lietuvoje įdiegus naująją skubios pagalbos numerio 112 mobiliają programėlę, galimybe ją įsidiegti savo telefone jau pasinaudojo daugiau kaip 100 kurčiųjų bendruomenės narių. Siekiant, kad programėlės įdiegimo ir naudojimo procesas būtų kuo paprastesnis ir aiškesnis, ypač vyresnio amžiaus kurtiesiems, kurčiųjų reabilitacijos centruose dirba už šį procesą atsakingais paskirti darbuotojai, kurie konsultuoja ir padeda besikreipiantiems. „Dabar, kai patys įgijome daug naudingos informacijos, mums bus daug lengviau papasakoti ir pamokyti kurčiuosius, kaip naudotis šia programėle,“ – po mokymų sakė dalyviai.

Pasibaigus oficialiai mokymų daliai visi dalyviai turėjo galimybę apžiūrėti pagrindinę BPC operatorių salę bei numerio 112 mobiliosios programėlės operatorių ir gestų kalbos vertėjų darbo vietas.

Daugiau nuotraukų ČIA.

LKD informacija

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0