BPC perima pagalbos skambučių administravimą

Nuo šių metų kovo 30 d. Bendrasis pagalbos centras (BPC) perims visų greitosios medicinos pagalbos įstaigų, kurios anksčiau tvarkė skambučių trumpaisiais telefono numeriais 03, 103 ir 033 skambučius, administravimo funkcijas.

 

Kai BPC pilnai perims skambučių trumpaisiais telefono ryšio numeriais 03, 103 ir 033 administravimo funkcijas, BPC neturės duomenų apie klausos negalią turinčius asmenis, kurie buvo anksčiau pateikę savo asmens duomenis greitosios medicinos pagalbos tarnyboms, siekdami savo gyvenamosios vietos adresu išsikviesti greitąją medicinos pagalbą „Tyliuoju skambučiu“, paskambinus trumpaisiais telefono ryšio numeriais 03, 103 ir 033.

Šiuo metu yra sudarytos trys galimybės klausos negalią turintiems žmonėms išsikviesti skubią pagalbą per BPC:

  1. Viena galimybė – išsikviesti skubią pagalbą pasinaudojus skubiosios pagalbos tarnybų telefono numerio 112 mobiliąja programėle;
  2. Antra galimybė – išsikviesti skubią pagalbą savo gyvenamosios vietos adresu, pasinaudojant „Tyliojo skambučio“ paslauga. Norint aktyvuoti šią paslaugą, reikia BPC pateikti atnaujintus savo asmens duomenis;
  3. Taip pat yra galimybė klausos negalią turintiems žmonėms išsikviesti skubiosios pagalbos tarnybas siunčiant SMS žinutes numeriu 112.

 

Visa informacija su pavyzdžiais, kaip klausos negalią turintiems asmenims išsikviesti pagalbą numeriu 112, išsamiai yra pateikta BPC internetiniame puslapyje www.bpc.lrv.lt.

 

Greitosios nuorodos:

„Tylusis skambutis“

Atmintinė, kaip išsikviesti skubią pagalbą, naudojantis „Tyliojo skambučio“ paslauga

Mobilioji 112 programėlė

Pagalbos iškvietimas SMS žinute

 

 

BPC informacija

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
1
funny
0
angry
1
sad
0
wow
0