Filmo „Pavyzdingas elgesys“ peržiūra su SKN ir susitikimas su kūrėjais

Kvietimas: Filmo „Pavyzdingas elgesys“ peržiūra su SKN ir susitikimas su kūrėjais (su vertimu į gestų k.).

 

Spalio 26 d. 19 val. kino teatre „Skalvija“ (Goštauto 2, Vilnius) organizuojama filmo „Pavyzdingas elgesys“ peržiūra su SKN - kurtiesiems ir neprigirdintiems pritaikytais subtitrais. Po seanso vyks susitikimas su filmo kūrėjais (su vertimu į gestų kalbą).

 

 

FILMO APRAŠYMAS

Kūrybinės dokumentikos filmas „Pavyzdingas elgesys“ tiria paradoksalų reiškinį – nuteistųjų iki gyvos galvos Lukiškių kalėjime pavyzdingą elgesį ir pastangas grįžti į visuomenę.

Išgyvenęs nužudyto brolio netektį, režisierius Audrius Mickevičius įžengė į Lukiškių kalėjimą, kur susitiko su nuteistaisiais iki gyvos galvos Rimu ir Rolandu. „Gyvagalviais“ vadinami kaliniai gyvena stovinčiame laike, bet nepraranda vilties pasikeisti ir kada nors išeiti į laisvę.

Filmo režisieriaus nuostatų kaita nuo pykčio prie atleidimo tampa radikalia kelione, kurią nutraukia mirtina jo paties liga.

„Pavyzdingas elgesys“ – kūrybinės dokumentikos filmas, pabaigtas filosofo Nerijaus Mileriaus, nagrinėja nusikaltimo, atleidimo ir socialinio teisingumo idėjas. N-16

Tarptautiniame Leipcigo dokumentinių filmų festivalyje filmas laimėjo prestižinį apdovanojimą „Auksinis balandis“.

Rež. Audrius Mickevičius, Nerijus Milerius

 

Į kino teatrą įleidžiami tik Galimybių pasą turintys žiūrovai. Taip pat reikia turėti ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Plačiau apie filmą: „Pavyzdingas elgesys“

 

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0