FIXUS projektas 2021 m.

Šiais metais LKD dalyvauja projekte FIXUS.

 

Lietuvos kurčiųjų draugijos pastatas, adresu Šv. Kazimiero g. 3, Vilnius, yra įtrauktas į Kultūros vertybių registrą. Pastatas yra aktyviai naudojamas, tačiau jo būklė nėra džiuginanti.

Norėdami išsiaiškinti pagrindines pastato problemas ir gauti tolimesnes rekomendacijas dėl jo priežiūros, LKD dalyvavo FIXUS objektų atrankoje. Norime pranešti, kad LKD pastatas buvo atrinktas ir 2021 m. vasario-kovo mėn. vykdoma pastato apžiūra. FIXUS projektą įgyvendina biudžetinė įstaiga Kultūros paveldo centras kartu su pagrindiniu partneriu – Kultūros infrastruktūros centru.

Projekto metu teikiamos paslaugos apima nuoseklią ir išsamią kultūros paveldo objekto apžiūrą, jo būklės vertinimą, priežiūros ir nedidelės apimties būtinus taisymo darbus, būklės vertinimo ataskaitos ir prevencinės priežiūros plano sudarymą ir pateikimą, konsultavimą kultūros paveldo priežiūros klausimais.

Kol laukiame galutinių išvadų ir parengtos ataskaitos apie esamą pastato būklę ir tolimesnę jo priežiūra, jau girdėjome pirminę specialistų nuomonę – pastato būklė prasta, didžioji dalis sistemų sunkios būklės ir reikalauja skubios priežiūros.

Kaip jūs galite prisidėti?

Kaip žinome, tokio didelio pastato remontas yra brangus, jo atnaujinimui reikalingos lėšos, kurių LKD neturi. Po truputį renkama parama pastato remontui, stogo keitimui, bet norint greitesnio rezultato reikalinga didesnė parama.

Prisidėti gali kiekvienas:

 

Paramos tipas

Vienkartinė parama pavedimu

į LKD sąskaitą

Periodinė parama pavedimu

į LKD sąskaitą

Gavėjas

Lietuvos kurčiųjų draugija

Lietuvos kurčiųjų draugija

Sąskaitos numeris

LT607044060008299696

LT607044060008299696

Įstaigos kodas

190785548

190785548

Įrašykite norimą pervesti sumą

Banko pavadinimas

SEB bankas

SEB bankas

Paskirtis

Parama LKD pastato remontui

Parama LKD pastato remontui

 

 

Nurodykite kiek mėnesių norite skirti paramą ir pasirinkite, kurią dieną vyks pinigų nurašymas

 

 

 

Kiekvieno jūsų parama labai svarbi!

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0