Gruodžio mėnesį NKDT - net trys kurtiesiems pritaikyti spektakliai

Nacionaliniame Kauno dramos teatre (NKDT) gruodžio mėnesį bus rodomi net trys spektakliai pritaikyti kurtiesiems – su surtitrais.

 

GRUODŽIO REPERTUARAS:

Gruodžio 1 d. 18 val. spektaklis su surtitrais „Senos damos vizitas“.

Į mažą nuskurdusį provincijos miestelį, kuriame jau seniai nebeveikia gamyklos, nestoja svarbius keleivius vežantys traukiniai, atvyksta pasakiškai turtinga ponia Kler. Kadaise ji užaugo tame miestelyje, bet išvykusi nesirodė daugiau nei keturis dešimtmečius. Multimilijardierė Kler, galinti finansiškai paremti miestelio bendruomenę,  yra paskutinė gyventojų viltis atstatyti miestelio gerovę. Senoji ponia sutinka paaukoti miesteliui milijardą su viena sąlyga – kad miestelyje būtų atstatytas teisingumas.

ĮSIGYTI BILIETUS

 

Gruodžio 3 d. 18 val. spektaklis su surtitrais „Gentis“.

Vienos dalies spektaklis „Gentis“ – tai paskutinės gyvos Šimonių šeimos giminės atstovės Rožės pasakojimas apie savo gentį, giminę. Čia, kaip ir Ievos Simonaitytės romane „Aukštujų Šimonių likimas“, neišvengiama autobiografinių detalių – spektaklyje naudojami tekstai iš rašytojos prisiminimų bei autorės publicistiniai straipsniai. Per skaudžią, dramatišką visos Šimonių giminės-genties ir tuo pačiu asmeninę patirtį Rožė Šimonytė kalba apie bendrystę, tikėjimą, viltį.

ĮSIGYTI BILIETUS

 

Gruodžio 11 d. 18 val. spektaklis su surtitrais „Aš – Moljeras“.

Tai šmaikštus pasakojimas apie seną turtuolį, kas mėnesį nemažą sumą paklojantį daktarams ir vaistininkams. Išleisti dukterį už daktaro ir gauti nemokamas paslaugas iš žento, jo galva, puikus sumanymas. Spektaklis kupinas klounados elementų, šmaikščių situacijų, improvizacijų. Tai gyvas, energingas pasakojimas apie kvailumą ir veidmainystę, meilę ir drąsą.

ĮSIGYTI BILIETUS

 

  

 

Bilietus įsigyti galima internetu, Nacionalinio Kauno dramos teatro kasoje arba, jei apsilankyti nori didesnė grupė, bilietus užsisakyti galima iš anksto el. paštu spauda@dramosteatras.lt.

Kurtiesiems bilietus rekomenduojama pirkti balkone, o jei parteryje – nuo 12 eilės aukštyn.

SVARBU! Prieš vykstant į spektaklį būtina apsilankyti Nacionalinio Kauno dramos teatro Facebook puslapyje ir pasitikrinti, ar spektaklis nebuvo atšauktas.

 

NKDT informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0