Į šalies kelius grįžta „Google Street View“ automobiliai

Informacija apie „Google Street View“ automobilių kelionę po Lietuvą.

 

Į Lietuvos kelius vėl išrieda „Google Street View“ automobiliai. Artimiausiais mėnesiais jie aplankys daugelį šalies miestų ir juos jungiančių kelių, nuo Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos iki Plungės, Zarasų ir Telšių. Pagrindinis pakartotinio važiavimo tikslas – atnaujinti Lietuvos miestų, kelių ir greitkelių vaizdus „Google Maps“ žemėlapių platformoje.

Miestai nuolat keičiasi, todėl nauji vaizdai žmonėms padės dar geriau orientuotis įvairiose vietovėse. „Street View“ funkcija suteikia galimybę matyti 360 laipsnių vaizdus iš gatvių.

Taip pat „Google“ fiksuoja ne tik Lietuvos gatves ir kelius, bet ir pėsčiųjų zonas bei kitas vietas, į kurias negalima patekti automobiliu. Dėl to žmonės gali virtualiai pasivaikščioti aplink Trakų pilį, apsilankyti Vilniaus Rotušėje arba užkopti ant Parnidžio kopos ir t. t.

„Google“ didelį dėmesį skiria žmonių privatumo apsaugai – prieš paskelbiant užfiksuotus vaizdus jie yra peržiūrimi specialios technologijos, kuri paslepia žmonių veidus ir automobilių registracijos numerius, kad šie negalėtų būti atpažįstami.

„Google Street View“ automobiliai kelionę po Lietuvą pradės kovo mėnesį ir po šalį važinės iki spalio mėnesio pabaigos. Išsamią informaciją apie tai, kur šiuo metu važiuoja „Google Street View“ automobiliai, galima rasti ČIA.

 

 

Šaltinis: Kas vyksta Kaune

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0