Ievos Kontenytės istorija: kova su vėžiu ir verslo istorija

Interviu su Ieva: atvira istorija apie kovą su vėžiu ir verslo įkūrimas

 

LKD į interviu pakvietė aktyvią kurčiųjų bendruomenėje narę - Ievą Kontenytę. Ieva yra viena iš tų žmonių, kurios pasakojimas apie kovą su vėžiu ir verslo įkūrimą verčia įžvelgti gyvenimo prasmę ir galimybes, net ir sunkiausiomis akimirkomis.

Ievos istorijos kelias prasidėjo prieš trejus metus, kai ji susirgo vėžiu. Ši klastinga liga pateikė iššūkių virtinę. Ieva nepaisant sunkios ligos, pasirinko kovoti. Ilgi varginantys vizitai pas gydytojus, chemoterapija ir psichologinės kovos su pačia savimi buvo sunkios, bet ji nepalūžo. Po pusantro metų intensyvaus gydymo ir jos stiprios valios, gydytojai pranešė džiugią žinią - ji įveikė klastingą vėžio ligą. Tai buvo laimingiausia diena jos gyvenime, diena, kai prasidėjo naujas etapas - gyventi tarsi iš naujo, mėgautis ir siekti svajonių.

Netikėta žinia apie vėžį paskatino Ievą imtis verslo idėją - plaukų lankelių ir kitų galvos aksesuarų gamybą. Ji įkūrė nedidelį verslą, pavadinimu ,,Pradžiuginsiu tave". Ieva jau trejus metus aktyviai komunikuoja Instagram soc. paskyroje. Nepaisant kilusių sunkumų ir abejonių, pirmieji klientai ir teigiami atsiliepimai sustiprino jos motyvaciją toliau tęsti pradėtą verslą. 

Jos istorija rodo, kad net ir sunkiausiomis akimirkomis gyvenime yra vilties ir galimybių. Ji yra tikras pavyzdys, kad pasitikėjimas savimi, ryžtas ir tvirta valia gali lemti ne tik asmeninį sėkmės, bet ir įkvėpti kitus siekti savo tikslų.

Kviečiame žiūrėti video reportažą! 

LKD informacija

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0