Įvyko paskutiniai LKD organizacijų vadovų mokymai šiais metais

Lietuvos kurčiųjų draugija vykdo projektą "Kurčiųjų bendruomenės dalyvavimas pilietinės visuomenės gyvenime"   ir vienas iš šio projekto tikslų yra LKD darbuotojų kompetencijų kėlimas kurčiųjų organizacijų vadovų vadybinių gebėjimų ugdymas.

Projekto metu organizacijų vadovams yra rengiami mokymai, kurių metu yra siekiama suteikti žinių šiais klausimais:

- kaip tinkamai palaikyti bendravimą su savo darbuotojais organizacijos viduje;

- kaip užmegzti ir palaikyti bendradarbiavimą su kitomis organizacijomis, įstaigomis ir pan.;

- kaip tinkamai perteikti informaciją apie organizacijos tikslus, veiklas ar paslaugas pasitelkiant reklamos įrankius ir viešinimo kanalus;

Taip pat labai svarbu, kad vadovai išmoktų tinkamai parengti prezentacinę medžiagą (skaidres) apie organizaciją, išdėstant svarbiausią ir aktualiausią informaciją ir ypač mokėtų tą informaciją perteikti savo klausytojams. 

Šią praktiką, pranešimų pristatymą, vadovai įgyvendino pristatant pranešimus savo miesto savivaldybėje pabrėžiant organizaciją, jos vykdomas veiklas ir paslaugas. 

Spalio 23 d. vyko paskutiniai mokymai šiais metai. Susitikimo metu vadovai pristatė savo patirtį pristatant pranešimus, apibendrinant svarbiausius pastebėjimus, įžvalgas, pasidalino informacija kokių klaidų vengti, kad ateityje pristatant pranešimus, būtų vis drąsiau ir lengviau! 

Vadovai džiaugiasi LKD organizuojamais mokymais, nes pasak jų, įgytos žinios padeda tobulėti ir pritaikyti žinias darbo aplinkoje. 

Kaip jiems sekėsi pristatyti pranešimus rasite galerijoje paspaudę ČIA.

Mokymus vedė „Countline“ lektorė Aistė Mažeikienė.

Projektą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Kokia jūsų reakcija?

like
2
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0