Įvyko paskutinis šiais metais LKD Valdybos posėdis

Informacija apie paskutiniame LKD Valdybos posėdyje priimtus nutarimus.

 

Gruodžio 17 d. įvyko neeilinis – ir jau paskutinis šiais metais – LKD Respublikinės Valdybos (toliau – LKD Valdybos) posėdis.

Svarbiausi LKD Valdybos priimti nutarimai:

1. Persvarstyti lapkričio 16 d. LKD Valdybos posėdyje priimti nutarimai dėl įmonės UAB „Atropa“ veiklos.

Atsižvelgiant į susiklosčiusią nepalankią UAB „Atropa“ situaciją, lapkričio 16 d. LKD Valdybos posėdžio metu buvo nuspręsta uždaryti šioje įmonėje ilgus metus veikusį siuvimo skyrių (tai buvo nuspręsta ir įmonės Valdyboje) bei, įmonės direktorės prašymu, atleisti vadovę iš pareigų.

Tačiau lapkričio mėnesio pabaigoje UAB „Atropa“ direktorė Dalia Kučinskienė kreipėsi į įmonės Valdybą bei LKD Valdybą prašydama atšaukti priimtus nutarimus. Savo kreipimąsi įmonės vadovė argumentavo: „Paskelbus apie siuvimo skyriaus uždarymą, į įmonę kreipėsi ilgamečiai partneriai ir užsakovai, kurie, atsižvelgdami į mūsų situaciją, sutiko padidinti užsakymų įkainius. Užsakovai pasitiki mūsų įmone, juos tenkina mūsų siuvamų gaminių kokybė ir laiku įvykdomi užsakymai. Be to, šiuo metu gautas didelis užsakymas, tad siuvimo skyrius turi darbo ir įmonė gali kurį laiką išsilaikyti. Žiemos periodu tęsiant įmonės veiklą pilnu pajėgumu, būtų surinktos reikiamos lėšos komunalinių paslaugų apmokėjimui ir taip nedidėtų įsiskolinimai valstybei bei būtų grąžinamos esamos skolos.“

Įmonės vadovė taip pat patikino, kad pamažu planuojama sumažinti darbuotojų nepanaudotas atostogas, o po Naujų metų iš naujo peržiūrėti visas turimas nuomos sutartis ir padidinti patalpų nuomos įkainius, atsižvelgiant į dabartinę rinkos situaciją.

Po diskusijos LKD Valdyba šiame posėdyje nutarė panaikinti anksčiau priimtus nutarimus dėl UAB „Atropa“ veiklos. Remiantis šiuo sprendimu, įmonės siuvimo skyrius kol kas nebus uždaromas, o UAB „Atropa“ toliau vadovaus Dalia Kučinskienė.

2. Svarstytas klausimas dėl konkurso skelbimo UAB „Elkada“ direktoriaus pareigoms užimti.

2022 m. sausio mėnesį baigiasi galioti darbo sutartis su laikinai Panevėžyje veikiančios įmonės UAB „Elkada“ direktoriaus pareigas einančia Izolda Rakauskaite. Dėl to LKD privalo organizuoti konkursą įmonės direktoriaus pareigoms užimti.

LKD Valdyba vienbalsiai nutarė skelbti viešą konkursą įmonės UAB „Elkada“ direktoriaus pareigoms užimti. Konkurso atrankos nuostatai ir reikalavimai bus paskelbti LKD informaciniais kanalais (socialiniuose tinkluose Facebook bei Youtube ir internetinėje svetainėje www.lkd.lt) lietuvių kalba ir lietuvių gestų kalba ne vėliau kaip iki š. m. gruodžio 30 dienos. UAB „Elkada“ įmonės direktorius bus tvirtinamas kito LKD Valdybos posėdžio metu, kuris vyks 2022 m. sausio 28 d.

3. Aptarti kurčiųjų reabilitacijos centrų vadovų rinkimų organizavimo klausimai.

2022-ieji – rinkimų metai: pasibaigus numatytam kadencijos terminui, visuose kurčiųjų reabilitacijos centruose bus renkami nauji vadovai. LKD Valdyba pasiruošimą pradėjo jau šiais metais – posėdžio metu buvo diskutuojama, kaip tinkamai organizuoti būsimus rinkimus miestuose, atsižvelgiant į vis dar pasaulį sukausčiusią pandeminę koronaviruso situaciją.

LKD Valdybos nariai sutarė, kad kitąmet visi masiniai renginiai, įskaitant ir kurčiųjų reabilitacijos centrų vadovų rinkimus, bus organizuojami atsižvelgiant į tuo metu galiosiančius LR Vyriausybės priimtus nutarimus dėl renginių organizavimo. Plačiau šis klausimas bus diskutuojamas ir sprendimas priimamas kitų metų sausio mėn. pabaigoje vyksiančio LKD Valdybos posėdžio metu.

 

Kitas LKD Valdybos posėdis planuojamas 2022 m. sausio 28 d.

 

LKD informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0