Adas Aužbikavičius: kurčiojo dantų techniko sėkmingas kelias į profesinę karjerą

Vaizdo siužetas ir interviu su Adu Aužbikavičiumi apie dantų techniko darbą.

Adas Aužbikavičius – vienas iš kurčiųjų profesionalų, kuris sėkmingai integruojasi į darbo rinką ir puikiais pavyzdžiais įrodo savo gebėjimus. Adas - dantų technikas, atliekantis svarbų darbą odontologijos srityje. Šiame straipsnyje sužinosime daugiau apie Ado profesiją ir įsigilinsime į darbo procesą.


Kai įžengiame į Ado darbo vietą, mus pasitinka tvarkingas ir modernus kabinetas. Vaizdo siužete pašnekovas dalinasi savo žiniomis apie medžiagas ir pavyzdžiais, kurias naudoja darbe, ir atkreipia dėmesį, kad pagal užsakymo lapo nurodymus, jis gali pagaminti skirtingų rūšių dantų protezus, pavyzdžiui, metalo keramika, cirkonio keramika, E-max vainikėliai ir pan.

 

 

Dantų technikos srityje Adas turi daugiau nei devynerių metų patirtį. Baigęs kolegiją 2011 metais, jis ėmėsi įvairių darbų, kol 2014 metais rado savo aistrą ir pašaukimą dantų techniko profesijai. Verta paminėti, kad šiam darbui išsilavinimas yra būtinas, todėl Adas praleido tris metus studijuodamas Utenos kolegijoje, siekdamas įgyti reikalingų žinių ir įgūdžių.

Vienas iš svarbiausių aspektų, kuris prisidėjo prie Ado sėkmingos karjeros, yra jo puiki komunikacija su girdinčiais kolegomis ir vadovais. Adas pasakoja, kad nors jis yra kurčiasis, tačiau turi girdinčią šeimą ir puikiai bendrauja sakytine kalba, tad komunikacija su kolegomis ir vadovais nesukelia didelių iššūkių.

 


Adas akcentuoja, kad siekiant savo svajonių darbo, būtina įrodyti savo sugebėjimus praktiškai. Prieš pradedant dirbti naujoje įmonėje, jis įrodė savo darbo kokybę ir profesionalumą demonstruodamas savo gebėjimus. Tai padėjo darbdaviui matyti jo potencialą ir greitai priimti Adą į komandą.


Adas taip pat pabrėžia, kad siekiant svajonių darbo, būtina įrodyti savo sugebėjimus praktiškai prieš pradedant dirbti naujoje įmonėje. Tai užtikrina, kad darbdavys gali matyti ir įvertinti darbuotojo gebėjimus ir profesinį potencialą. Ado atveju tai labai gerai pasiteisino – po pirmojo susitikimo ir darbo demonstravimo jis paliko įspūdį įmonės vadovui, todėl greitai tapo komandos dalimi. 

 

 

Adas Aužbikavičius - ne tik darbštus, talentingas dantų technikas, bet ir nuostabus pavyzdys kurčiųjų bendruomenės nariams, kurie svajoja apie sėkmingą karjerą. Jo sėkminga profesinė istorija rodo, kad gebėjimas kokybiškai dirbti ir efektyviai bendrauti suteikia puikią karjeros perspektyvą.


Visas pokalbis su A. Aužbikavičiumi  – vaizdo siužete.

LKD informacija

Kokia jūsų reakcija?

like
3
dislike
0
love
5
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0