"Kurk Lietuvai" kviečia pildyti anoniminę apklausą

Kurčiųjų bendruomenės nariai yra kviečiami pildyti anoniminę apklausą apie žmonių su negalia užimtumą Lietuvos darbo rinkoje.

 

„Kurk Lietuvai“ įgyvendina projektą, kuriuo siekiama paskatinti asmenų su negalia užimtumą Lietuvos darbo rinkoje, didinat valstybės numatytų priemonių ir paslaugų prieinamumą.   

Siekiant išsiaiškinti asmenų su negalia ir jų šeimų poreikius jiems numatytų paslaugų ir priemonių atžvilgiu bei informacijos apie galimą gauti pagalbą prieinamumą, visi suinteresuoti asmenys yra kviečiami pildyti anoniminę apklausą ir tokiu būdu dalyvauti viešojoje konsultacijoje bei prisidėti prie asmenų su negalia, jų šeimų ir visos visuomenės bendros gerovės didinimo.

 

PILDYTI APKLAUSĄ

 

*Apklausos formatui neatitikus Jūsų poreikių, kilus iššūkiams ir (ar) nesant galimybės užpildyti šią apklausą, prašome susisiekti su projekto vadovėmis (Lauryna Filatovaite lauryna.filatovaite@kurklt.lt, mob. +370 624 33592 arba Gabriele Taminskaite gabriele.taminskaite@kurklt.lt, +370 600 34296). Esant šiai situacijai, bus pasirūpinta, jog visi suinteresuoti asmenys turėtų galimybę sudalyvauti šioje viešojoje konsultacijoje konkrečiam asmeniui tinkamu būdu.

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0