Kviečiame į konferenciją apie universalų dizainą - kaip paversti aplinką patogia neįgaliesiems?

Kviečiame dalyvauti konferencijoje "Universalus dizainas. Patogus gyvenimas žmonėms – naujos galimybės verslui", kurioje Švedijos, Suomijos, Danijos, Norvegijos ir Lietuvos specialistai dalinsis patirtimi apie universalų dizainą, t. y. kaip statyti, projektuoti, įrenginėti aplinką, kad miestas, pastatai, viešosios erdvės būtų pritaikytos patogiai naudotis visiems gyventojams. Ši konferencija vyks balandžio 26 d. 13 val. Litexpo parodų rūmuose. Konferencija bus su vertimu į gestų kalbą.

Renginys vyks lietuvių kalba, bus sinchroninis vertimas iš/į anglų kalbą. Vyks vertimas ir į gestų kalbą.

Konferencijoje bus ieškoma atsakymų į klausimus:

KAIP žemėlapiai gali paskatinti viešbučių, kaimo turizmo objektų pokyčius, paskatinti atvykti užsienio turistus ir suaktyvinti šalies gyventojų judėjimą.

KAIP Lietuvos savivaldybės gali pretenduoti į Europos Komisijos paramą viešosioms erdvėms sutvarkyti ir pastatus pritaikyti bei pelnyti geriausiai visiems gyventojams pritaikyto miesto apdovanojimą.

KODĖLverslui a
psimoka universalus dizainas, kokios paramos gali tikėtis iš ES fondų?

KAIP dizainas ir architektūra gali padėti įgyvendinti universalaus dizaino principą

KAIP universalus dizainas gali palengvinti kasdienį kiekvieno mūsų gyvenimą


Išsamiau apie konferenciją: jos programa, pranešėjai - 
goo.gl/u6dDu6

SVARBU. Konferencijos dieną, t. y. balandžio 26-ąją, į RESTOS parodą studentai ir profesinio rengimo mokyklų, centrų moksleiviai įleidžiami nemokamai. Reikia pateikti studento/moksleivio pažymėjimą.

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0