Kviečiame kurčiuosius pateikti savo duomenis dėl galimybės naudotis "Tylusis skambutis" paslauga

Informuojame, kad Lietuvos kurčiųjų draugija (LKD) ir Bendrasis pagalbos centras (BPC) suderino asmens duomenų, reikalingų skubiosios pagalbos paslaugos užtikrinimui, rinkimo tvarką.

 

Tam, kad būtų aktyvuota „Tyliojo skambučio“ paslauga, užpildytą Sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo pateikite savo miesto kurčiųjų reabilitacijos centrui ar LKD organizacijų darbuotojams nuotoliniu būdu arba atvykę į organizaciją (ypač, jei neturite išmaniojo telefono/planšetės su vaizdo kamera ir negalite pasinaudoti nuotolinėmis gestų kalbos vertimo paslaugomis, kurios šiuo metu teikiamos 24 val. per parą, visomis dienomis).

Sutikimą galite atsisiųsti iš BPC tinklalapio http://bpc.lrv.lt/lt/tylusis-skambutis užpildyti atvykę į savo miesto kurčiųjų reabilitacijos centrus ar LKD organizaciją.

Pateikite šiuos savo asmens duomenis:

• vardas ir pavardė;

• savivaldybė, miestas/kaimas, seniūnija, gatvės pavadinimas, namo numeris, buto numeris, laiptinės kodas (jei yra);

• telefono numeris;

• kokią negalią turite ir kokia liga sergate (pvz., cukriniu diabetu).

 

Norime pabrėžti, kad tie, kas savo asmens duomenis yra pateikę Greitajai medicinos pagalbai, norėdami naudotis numerio 112 paslaugomis, turėtų nurodytus asmens duomenis pateikti pakartotinai, nes jų BPC informacinėje sistemoje nėra.

Primename, kad „Tyliojo skambučio“ paslauga aktyvuojama tik skambinant iš telefono numerio, kuris yra įvestas į BPC informacinę sistemą. Į pagalbos prašymą reaguoja dvi skubiosios pagalbos tarnybos (greitoji medicinos pagalba (GMP) ir policija).

Prašome atkreipti dėmesį, kuomet judriojo ryšio operatoriaus pateikti skambinančiojo vietos nustatymo duomenys neatitinka BPC informacinėje sistemoje įkeltais duomenimis, skubiosios pagalbos tarnybos (GMP ir policija) reaguoja į pagalbos pranešimus, adresu kuris yra užregistruotas BPC informacinėje sistemoje.

Išsamesne informaciją apie „Tyliojo skambučio“ paslaugos naudojimąsi galite surasti BPC tinklalapyje http://bpc.lrv.lt/lt/tylusis-skambutis.

Siunčiant numeriu 112 SMS žinutes, BPC neturi galimybės matyti Jūsų pateiktų asmens duomenų.Siunčiant numeriu 112 SMS žinutes, BPC neturi galimybės matyti Jūsų pateiktų asmens duomenų, todėl būtina nurodyti visą būtiną informaciją žinutėje. Taip, kaip parodyta paveiksliuke. 

 

 

Reabilitacijos centrų darbuotojų kontaktai nuotoliniu būdu ir darbo valandos: 

 

 

 

Kurčiųjų reabilitacijos centrai priims Jus ir suteiks paslaugą, tačiau laikykitės visų saugumo priemonių!

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
1
sad
0
wow
0