Kvietimas dalyvauti IT projekte

Lietuvos kurčiųjų draugija (LKD) ir "Mindletic" kviečia kurčiuosius ir neprigirdinčiuosius registruotis į projektą ir vėliau įsidarbinti IT srityje.

 

Lietuvos kurčiųjų draugija (LKD) ir pasaulinio pripažinimo sulaukęs startuolis „Mindletic“ nori jus pakviesti prisijungti prie naujo planuojamo projekto. Projekto trukmė – 6 mėn. Projekto tikslas – surinkti kurčiuosius, kurie norėtų dirbti IT srityje: mokyti juos, palaikyti bendruomenės principu ir vėliau įsidarbinus sėkmingai pradėti naują karjeros kryptį.

Kas yra IT sritis? Tai – kompiuterinių informacinių sistemų kūrimas, priežiūra, pardavimas, susiję moksliniai ir kiti tyrimai, (kompiuterinės) informacinės sistemos, jų komponentai. Kitaip sakant, tai – specialių simbolių naudojimas, kurio rezultatu virsta veikiančios sistemos ir internetiniai puslapiai, palengvinantys įvairių vartotojų gyvenimą.

 

Projekto metu vyks:

  1. supažindinimas su galimybėmis dirbti ir tobulėti IT srityje;
  2. bendruomenės ir profesionalų palaikymas siekiant pokyčių karjeros srityje;
  3. IT mokymo kursai nuotoliniu būdu su vertimu į gestų kalbą;
  4. individualūs ir grupiniai užsiėmimai, kuriuos ves psichologai. Užsiėmimų metu bus skatinama motyvacija dirbti, planuoti savo karjerą. Kai baigsite IT kursus ir rasite darbą, bus teikiama pagalba, kaip išlaikyti darbą, motyvaciją, gerus ryšius su darbdaviu ir kolegomis.

 

Galima rinktis dalyvauti kursuose dienos laiku arba vakarais. Po kursų darbuotojai padės jums įsidarbinti.

Projektas tinka visiems asmenims su klausos negalia, kurie ieško darbo arba nori pakeisti savo darbą ir dirbti IT srityje. Gyvenamoji vieta nėra svarbu, nes mokymai ir darbas vyks nuotoliniu būdu.

 

Reikalavimai norintiems dalyvauti:

  • 18+ m. amžius;
  • anglų k. pagrindai;
  • turi kompiuterinę techniką (kompiuterį).

 

Jeigu manai, kad toks projektas tau būtų įdomus, nori mokytis ir dirbti, iki gruodžio 22 d. pildyk registracijos formą!

 

NORIU DALYVAUTI PROJEKTE

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
2
dislike
0
love
2
funny
0
angry
0
sad
0
wow
3