Kvietimas į konferenciją „Vaikui draugiška visuomenė“

2021 m. lapkričio 17-18 d. Vilniaus Rotušėje vyks tarptautinė konferencija „Vaikui draugiška visuomenė“ (su vertimu į gestų k.).

 

Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje kviečia visus į Šiaurės ir Baltijos šalių konferenciją „Vaikui draugiška visuomenė“, kuri vyks 2021 m. lapkričio 17-18 d. Vilniaus Rotušėje. Konferencija bus verčiama į lietuvių gestų kalbą.

Būtina registracija: REGISTRACIJA

Konferencijos PROGRAMA

 

 

Šios konferencijos tikslas yra dalintis žiniomis ir gerosiomis praktikomis, kaip stiprinti vaikų gerovę iš vaiko teisių perspektyvos, ypač skiriant dėmesį integruotai vaikų apsaugai ir gerovės paslaugoms, teikiant pirmenybę labiausiai pažeidžiamiems vaikams.

Konferencijoje bus pristatomi skirtingi būdai, kaip judėti link įtraukties  visuomenės,  žvelgiant iš vaiko teisių perspektyvos, ekspertai pateiks pavyzdžius apie Šiaurės ir Baltijos regiono situaciją, taip pat vyks diskusijos apie vaikui palankų valdymo modelį. Taip pat savo patirtis papasakos patys vaikai bei jaunuoliai.

Programoje bus aptariamos įvairios temos – nuo Covid-19 padarinių vaiko teisėms iki sėkmingų ir efektyvių organizacijų ir įstaigų bendradarbiavimo modelių.

Konferencijoje dalyviai turės galimybę susitikti bei užmegzti ryšius  su ekspertais ir viešojo valdymo atstovais iš Baltijos ir Šiaurės šalių, susitikti su pilietinių visuomenės organizacijų ir jaunimo atstovais. Renginio įvadinę kalbą sakys Šiaurės ministrų tarybos generalinė sekretorė Paula Lehtomäki, sveikinamąjį žodį tars LR ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė.

Kviečiami dalyvauti valstybinių ir savivaldos įstaigų darbuotojai,  pilietinės visuomenės ekspertai ir praktikai, jauni žmonės iš įvairių jaunimo organizacijų.

 

Kontaktas pasiteiravimui:

Vida Gintautaitė

Šiaurės ministrų tarybos biuro Lietuvoje patarėja

vida@norden.lt

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0