LKD Respublikinės Valdybos posėdis I 2021-06-09

Birželio 9 dieną vyko jau trečiasis šiais metais planuotas LKD Valdybos posėdis. Posėdis buvo suorganizuotas nuotoliniu būdu, naudojantis programa Zoom.

LKD Respublikinės Valdybos posėdis I 2021-06-09

 

Daugiausia dėmesio ir diskusijų sulaukęs klausimas buvo įmonės UAB „Neveresta“ investicinių pasiūlymų svarstymas. Kaip žinia, įmonei UAB „Neveresta“ priklausė jau parduoti poilsio namai „Varpelis“ Šventojoje. Pardavus pastatą, kilo klausimas – kur tikslingai panaudoti gautas lėšas? Viena iš iškeltų idėjų buvo dalį gautų lėšų investuoti, todėl dar prieš planuotą LKD Valdybos posėdį įmonės laikinajam direktoriui buvo pavesta užduotis pasidomėti apie šiuo metu Lietuvoje egzistuojančius investicinius fondus, fondų rūšis, jų pranašumus ir trūkumus, nes investuojant pinigus gali kilti įvairių rizikų dėl ekonominės krizės ar pan., todėl reikia labai tikslingai pasirinkti, ar investuoti ir kur investuoti pinigus.

LKD Valdybos nariams buvo pristatyta bendra informacija apie investavimą, tačiau diskusijos metu paaiškėjo, kad gautos informacijos sprendimui priimti visgi neužtenka. Kadangi liko daugiau klausimų nei atsakymų, LKD Valdyba bendru sutarimu nutarė nepriimti sprendimo, o šio klausimo svarstymą atidėti rudenį vyksiančio posėdžio metu. Iki tol naujajam įmonės UAB „Neveresta“ direktoriui pavesta surinkti dar daugiau informacijos apie investavimą ir sukurti potencialų įmonės investicinį planą.

Kaip žinia, nuo šių metų sausio mėnesio Kauno rajone veikiančiai įmonei UAB „Neveresta“ vadovavo laikinasis direktorius. Balandžio 26 d. LKD paskelbė viešą konkursą įmonės direktoriaus pareigoms užimti. Konkurse savo kandidatūrą pateikė vienas kandidatas – 5 mėnesius įmonei UAB „Neveresta“ laikinai vadovavęs Martynas Lankutis. LKD Valdybos nariai šio posėdžio metu patvirtino Martyną Lankutį naujuoju įmonės UAB „Neveresta“ direktoriumi. Su juo bus pasirašyta neterminuota darbo sutartis.

Posėdžio metu LKD Valdybos nariai svarstė ir kitus klausimus. Buvo diskutuojama apie būsimą Valdybos narių susitikimą, LR Prezidento metinio pranešimo vertimo į gestų kalbą formatą,  LKD priklausančių kurčiųjų organizacijų įstatų peržiūrėjimą ir suvienodinimą. Be to, atkreiptas dėmesys, kad Pasaulio kurčiųjų federacija (WFD) planuoja sukurti vieningą visame pasaulyje grafinį ženklą turiniui gestų kalba žymėti. Šiuo metu vyksta kūrybinis procesas, tad kada bus patvirtintas naujasis grafinis ženklas dar neaišku. Visi šie klausimai bus plačiau svarstomi kitų LKD Valdybos posėdžių metu.

Kitas LKD Valdybos planuojamas posėdis vyks rugsėjo 8 d.

 

 

LKD informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0