LKD savanoriai „pasinėrė“ į teatro festivalį

Gegužės 29 d. LKD savanoriai dalyvavo interaktyviame NKDT festivalyje „Nerk į teatrą“.

LKD savanoriai „pasinėrė“ į teatro festivalį

 

Gegužės 27-30 d. Nacionaliniame Kauno dramos teatre (NKDT) vyko jau tradiciniu tapęs ir vaikų, jaunimo bei šeimų pamėgtas tarptautinis interaktyvus festivalis „Nerk į teatrą“. Šiemet su šūkiu „Nerti gali visi“ festivalis siekė panaikinti negalios ribą ir atverti duris tiems, kuriems lig šiol lankytis teatre buvo sudėtinga – edukacijos buvo pritaikytos ne tik įvairaus amžiaus žiūrovams, bet ir socialiai jautrioms grupėms bei specialių poreikių turintiems teatro mylėtojams.

Trečioji festivalio diena (gegužės 29-oji) buvo skirta draugystei ir kūrybiškumui – visą dieną vyko edukacinės dirbtuvės, o teatro fojė išsirikiavo negalios organizacijų ekspozicija „Draugystės žingsniai“. Prie Lietuvos kurčiųjų draugijos, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos, organizacijų KORYS ir „Lietaus vaikai“ stendų vyko pasidalinimas skirtingomis patirtimis: mokomasi pasakyti vardą gestų kalba, išmėginama Brailio rašto spausdinimo mašinėlė ir dar daug kitų patirčių.

LKD savanorių komandą festivalyje sudarė įmituojamosios dainos kolektyvo „Skambanti tyla“ nariai Paulius Jurjonas, Rūta Mingailaitė, Gabrielė Minickaitė, Donatas Mineikis ir LKD viešųjų ryšių koordinatorė Justina Vertelkaitė.

Festivalio „Nerk į teatrą“ internetinis puslapis čia.

 

DAUGIAU NUOTRAUKŲ ČIA

 

 

 

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0