LKD tęsia bendradarbiavimą su „Maxima“

LKD tęsia prieš metus pradėtą bendradarbiavimą su prekybos tinklu „Maxima“!

 

Visiems LKD nariams, užregistravusiems savo LKD nario kortelės numerį internetinėje „Mano AČIŪ“ paskyroje, taikomas 2 proc. kaupimas nuo pirkinių sumos. Šia nauda galima pasinaudoti ir apsiperkant internetinėje parduotuvėje Barbora.lt.

Kaip pasinaudoti nauda perkant fizinėse „Maxima parduotuvėse“?

LKD narys, norintis pasinaudoti 2 proc. kaupimu, turi prisijungti prie savo „Mano AČIŪ“ paskyros „Maxima“ internetinėje svetainėje. Jei paskyra dar nėra sukurta, reikia prisiregistruoti. Prisijungus prie paskyros ir pasirinkus skiltį „Mano profilis“, reikia suvesti savo LKD nario pažymėjimo numerį. Atliktus pakeitimus išsaugojus, 2 proc. kaupimas bus pradėtas taikyti automatiškai.

Kaip pasinaudoti nauda perkant internetinėje parduotuvėje Barbora.lt?

Norint pradėti kaupti 2 proc. nuo pirkinių sumos savo asmeninėje AČIŪ kortelėje, pirmiausia reikia prisiregistruoti „Mano AČIŪ“ paskyroje ir ten įvesti savo LKD nario kortelės numerį, o paskui su ta pačia savo AČIŪ kortele užregistruoti ir prie Barbora.lt paskyros. Jei abi sąlygos įgyvendintos, apsiperkant Barbora.lt nieko daryti ar rūpintis papildomai nereikia – viskas veiks kaip ir apsiperkant  fizinėse „Maxima“ parduotuvėse.

Jeigu jūs nesate užregistravę LKD nario kortelės numerio „Mano AČIŪ“ paskyroje, tuomet papildoma nauda neveiks. Tad paskubėkite pasinaudoti galimybe ir užsiregistruokite.

 

Instrukcija, kaip užsiregistruoti „Mano AČIŪ“ paskyroje:

 

 

LKD informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0