LKD veiklos 2020 metais: ką verta žinoti?

Baigiantis karantinui Lietuvos kurčiųjų draugija iš naujo planuoja savo veiklas. Įdomu, kur kviesime jus dalyvauti šiais metais?

 

  • Gegužės mėn. Kroatijoje planuotas Europos kurčiųjų sąjungos (EUD) narių susirinkimas ir Generalinė asamblėja neįvyko ir buvo nukeltas į 2020 metų pabaigą, todėl daugiau tarptautinių naujienų galėsime sužinoti lapkričio mėn.
  • Birželio mėn. vyks LKD savanorių mokymai. Visus užsiregistravusius kurčiuosius kviesime susirinkti ir suplanuoti naujas įdomias veiklas savo miestams. Jeigu nespėjote užsiregistruoti, bet turite idėjų ir norite prisijungti prie LKD savanorių komandos, susisiekite su viceprezidentu-mokymų vadovu Mykolu Balaišiu.
  • Nuo liepos 1 d. bus galima vykti į poilsio namus „Varpelis“ Šventojoje. Norite pailsėti? Laiką galima rezervuoti savo miesto kurčiųjų reabilitacijos centruose. Išsamesnė informacija bus paskelbta netrukus.
  • Vaikų stovykla „Tylioji pasaka“ šiemet vyks rugpjūčio 3-7 dienomis. Šiuo metu vyksta paruošiamieji darbai: derinamos galutinės sąlygos dėl sodybos, renkami savanoriai-stovyklos vadovai, dėliojami planai, o netrukus bus paskelbta vaikų registracija. Visą informaciją sekite LKJA Facebook paskyroje.
  • Tradiciškai liepos mėnesį planuojamas Kurčiųjų meno festivalis vasarą Klaipėdoje nevyks. Planuojame šventę nukelti ir meno kolektyvų pasirodymus organizuoti rugsėjo mėnesį.
  • Rugsėjį kviesime į Tarptautinės kurčiųjų savaitės renginius, kurie vyks visą savaitę – rugsėjo 21-27 dienomis. Pagrindinės savaitės temą ir programą ruošia ir vėliau skelbs WFD.
  • Šiauliuose turėjęs vykti paskutinis - 5-asis - "Super miestas" renginys šiemet neįvyks ir bus nukeltas į 2021 metų pavasarį. Tikslesnė informacija dėl "Super miestas" renginio datos bus paskelbta kitų metų pradžioje.

Informaciją apie įvairias veiklas, renginius ar programų pasikeitimus sekite LKD Facebook ir www.lkd.lt.

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0