LKJA kviečia visus į tarptautinį kurčiųjų festivalį „Ateitis be ribų“

Lietuvos kurčiųjų jaunimo asociacija (LKJA) su džiaugsmu praneša, kad lapkričio 17 d. Kaune organizuoja tarptautinį kurčiųjų festivalį “Ateitis be ribų”. Jame bus daug įdomių paskaitų tarptautine tema - mus ruošiasi aplankyti garbingas svečias. Tai kurčias rusas šokėjas Andrey Dragunov, sužavėjęs pasaulį savo šokiais ir fenomenaliais pirštų judesiais. Taip pat dalyvaus kiti lektoriai - Lukas Gužauskas, Arūnas Bražinskas ir Arnoldas Matulis. Įėjimas mokamas - 15 eur. Sumokėti galite: Vilniuje - pas Eriką Jočytę, Kaune - pas Brigitą Toleikytę, Klaipėdoje - pas Donatą Vilkaitę. Daugiau informacijos ir naujienos apie festivalį: https://www.facebook.com/events/273900319928197/

LKJA kviečia visus į tarptautinį kurčiųjų festivalį „Ateitis be ribų“

Lietuvos kurčiųjų jaunimo asociacija (LKJA) su džiaugsmu praneša, kad lapkričio 17 d. Kaune organizuoja tarptautinį kurčiųjų festivalį “Ateitis be ribų”. Jame bus daug įdomių paskaitų tarptautine tema - mus ruošiasi aplankyti garbingas svečias. Tai kurčias rusas šokėjas Andrey Dragunov, sužavėjęs pasaulį savo šokiais ir fenomenaliais pirštų judesiais. Taip pat dalyvaus kiti lektoriai - Lukas Gužauskas, Arūnas Bražinskas ir Arnoldas Matulis.

Įėjimas mokamas - 15 eur. Sumokėti galite: Vilniuje - pas Eriką Jočytę, Kaune - pas Brigitą Toleikytę, Klaipėdoje - pas Donatą Vilkaitę. 

Daugiau informacijos ir naujienos apie festivalį: 

https://www.facebook.com/events/273900319928197/

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0