LKNUC direktorės Svetlanos Beniušienės informacija tėveliams

Gerbiami tėveliai, Daugelis Jūsų žino, kad visos Lietuvos ugdymo įstaigos aktyviai ruošiasi nuotoliniam mokymui, kuris turi prasidėti nuo kovo 30 d


Mūsų Centras ne išimtis. Mes, kaip ir kitos mokyklos, ieškome geriausio ir tinkamiausio būdo, kaip pateikti mokymuisi skirtą medžiagą, užduotis, teikti švietimo pagalbą (surdopedagogų konsultacijas) nuotoliniu būdu. Jau kitą savaitę visi Jūs būsite informuoti, kokiu būdu vyks mokymas. Šiomis dienomis sulaukiate klasių vadovų žinučių, skambučių siekiant išsiaiškinti mokinių galimybes mokytis nuotoliniu būdu.


Noriu Jus patikinti, kad nuotolinis mokymas nėra mūsų mokiniams kažkas visiškai naujo. Nemažai užduočių ir bendravimo mūsų mokymo procese jau ir anksčiau vyko nuotoliniu būdu: per Messenger, el. paštą ir kitomis priemonėmis. Tačiau viso proceso perkėlimas į elektroninę erdvę yra didelis iššūkis. Ir šį iššūkį turi priimti ne tik pedagogai ir mokiniai, bet ir Jūs, tėvai. Be Jūsų pagalbos vaikams bus dažnai sunku išlaikyti dėmesį, laiku atlikti užduotis, jas atsiųsti, apdoroti bei grąžinti atliktas mokytojui. Šiuo nelengvu laikotarpiu vaikams reikės maksimalios Jūsų pagalbos norint, kad mokymasis nenutrūktų ir būtų nuoseklus, duotų reikiamų rezultatų.


Tad viso pedagogų, švietimo pagalbos specialistų bei administracijos vardu prašau Jūsų pagalbos užtikrinant sklandų mokymosi procesą. Visų pirma tai pagalba Jūsų vaikams! Šiuo sunkiu laikotarpiu visiems mums kaip niekad reikia sutelktumo ir net pasiaukojimo vardan bendro tikslo.


Esu tikra, kad su Jūsų pagalba mums visiems pavyks įveikti šį iššūkį, kuris visiems mums suteiks naujų kompetencijų, žinių, įgūdžių.


Linkiu mums visiems išminties, kantrybės ir SVEIKATOS!

Svetlana Beniušienė, LKNUC direktorė

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0