Mokymai „Veiksminga vidinė komunikacija“

2019-06-25 d. Vyko mokymai „Veiksminga vidinė komunikacija“, Lietuvos kurčiųjų draugijos asocijuotų narių pirmininkams. Mokymai yra finansuojami LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pagal Nacionalinių nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo projektą „Kurčiųjų bendruomenės dalyvavimas pilietinės visuomenės gyvenime“.

Mokymai „Veiksminga vidinė komunikacija“

Mokymai "Veiksminga vidinė komunikacija"

06. 25 d. Vyko mokymai "Veiksminga vidinė komunikacija", Lietuvos kurčiųjų draugijos asocijuotų narių pirmininkams. Mokymai yra finansuojami LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pagal Nacionalinių nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo projektą "Kurčiųjų bendruomenės dalyvavimas pilietinės visuomenės gyvenime".

Mokymų tikslas yra supažindinti su veiksmingos komunikacijos principais: kas yra motyvuojanti komunikacija (kaip užtikrinti bendradarbiavimą irgrįžtamojo ryšio gavimą?); Vidinė komunikacija organizacijoje; Kaip pristatyti save ir savo organizaciją (įvaizdžio kūrimas, valdymas, viešinimas)? Sudėtingos komunikavimo situacijos bei kiti įvairūs klausimai susiję su komunikacija yra aptariami šiuose mokymuose. 

Taip pat buvo diskutuota kas yra pozityvi kalba, kokie yra darbų pasiskirstymo metodai, kokios yra klausytojo klaidos ir kaip jų išvengti? Aktyvaus klausimosi metodai ir kt.

Norint pasiekti aukščiausių rezultatų ne tik organizacijos viduje, bet ir išorėje, svarbu suprasti savo kolegas, ir savo organizacijos narius: užtikrinti ne tik abipusį bendradarbiavimą, bet ir sulaukti atgalinio ryšio.

VšĮ Kauno kurčiųjų reabilitacijos centras
VšĮ Vilniaus kurčiųjų reabilitacijos centras
VšĮ Panevėžio kurčiųjų reabilitacijos centras
VšĮ Klaipėdos kurčiųjų reabilitacijos centras

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0