Įvyko neeilinis LKD Respublikinės Valdybos posėdis

Informacija apie Neeilinio LKD Valdybos posėdžio metu priimtą nutarimą.

 

Liepos 5 d., nuotoliniu būdu įvyko neeilinis LKD Respublikinės Valdybos (toliau - Valdybos) posėdis. Jame daugiausia dėmesio skirta aptarti itin sudėtingą Panevėžyje veikiančios įmonės UAB „Elkada“ finansinę situaciją ir tolimesnį įmonės likimą.

Jau ne vienerius metus yra svarstoma įmonės UAB “Elkada” situacija. Valdybos nariai įmonės klausimą ir situaciją dėl ateities keldavo ne vieną kartą. Norime informuoti, kad UAB ,,Elkada” situacija yra labai bloga, ji turi didžiulius įsiskolinimus ir įsipareigojimus. LKD stengėsi išsaugoti turimą turtą, tačiau nepavyko, situacija su laiku tik blogėja, įsiskolinimai auga, o UAB „Elkada“ direktorė pateikė prašymą atleisti iš darbo, nuo liepos 10 d. Todėl LKD Respublikinė Valdyba atsižvelgiant į pateiktą prašymą, nutarė atleisti direktorę Izoldą Rakauskaitę iš darbo jai prašant.

Atsižvelgiant ir į tai, kad šis prašymas pateiktas jau ne pirmą kartą, tačiau mes prašėme jos pasilikti iki kol galutinai išsiaiškinsime dėl galutinio sprendimo. Atsižvelgiant į sudėtingą įmonės situaciją, pastato būklę ir skolas, buvo priimtas skaudus, tačiau būtinas sprendimas – pradėti įmonės likvidavimo procesą ir pastato pardavimą. Buvo domėtąsi dėl bankroto skelbimo, tačiau likvidavimo procesas yra naudingesnis kelias žinant tai, kad įmonė turi daug skolų ir įsipareigojimų.

Šis procesas yra patikėtas Valdybos nariui Martynui Lankučiui. Jis sutiko prisiimti šį didžiulį atsakomybės reikalaujantį darbą ir būti įmonės likvidatoriumi. Jam yra numatytas 25 000 Eur užmokestis už suteiktas likvidavimo paslaugas. Tačiau norime informuoti, kad šie 25 000 Eur yra įskaičiuoti kartu su visomis teisinėmis ir kitomis procedūros išlaidomis. Samdyti likvidatorių kainuotų apie 50 000 Eur, suprantame, kad tokių pinigų neturime, todėl nuspręsta paskirti žmogų kuriam rūpi, kiek įmanoma naudingesnis likvidavimo procesas, nei greitas pardavimas už mažą kainą.

Numatoma, kad kitas LKD Valdybos posėdis vyks rugsėjo 13 d. 
 

LKD informacija

Kokia jūsų reakcija?

like
2
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
4
wow
0