Pajamų deklaravimas vyks tik nuotoliniu būdu

Nuo kovo 3 d. prasideda pajamų ir turto deklaravimas už 2020 metus.

 

VMI informuoja – šiemet deklaravimas vyks du mėnesius ir tik nuotoliniu būdu: pildyti deklaracijos atvykus į VMI dėl koronaviruso nebus galima.

Deklaruodami 2020 metais gautas pajamas, VMI iki 2021 m. gegužės 3 d. (nes gegužės 1-2 d. - nedarbo dienos) turite pateikti pajamų mokesčio deklaracijos GPM311 formą. Deklaracija pildoma programine priemone - vedliu (klausimų - atsakymų principu).

Lengviausia GPM311 deklaraciją užpildyti elektroniniu būdu, prisijungus prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS)*. Būtinai pasitikrinkite, ar deklaracijoje nurodyti visi duomenys ir, ar nėra mokėtinos sumos. Jeigu deklaracijoje nurodyti ne visi duomenys, ją reikia papildyti. Duomenys įvedami atsakinėjant į kiekvienoje grupėje pateikiamus klausimus.

Dėl COVID-19 pandeminės situacijos klientų konsultavimas ir aptarnavimas šiuo metu vykdomas tik nuotoliniu būdu.

Jeigu Jums bus reikalinga pagalba pildant deklaraciją, siūlome su konsultantu susisiekti telefonu paskambinus į Mokesčių informacijos centrą (MIC) telefono numeriu 1882, +370 5 260 5060 (tinka skambinat iš užsienio) arba šiais telefonais.

*Jei neturite galimybės prisijungti prie EDS naudojantis elektroninės bankininkystės paslaugomis ar elektroniniu parašu, galite paskambinti į  MIC telefono numeriu 1882 arba +370 5 260 5060 bei paprašyti suteikti naudotojo prisijungimo vardą ir slaptažodį. Atlikus reikiamus veiksmus, prisijungimo duomenys Jums būtų išsiųsti Jūsų pageidaujamu el. paštu ir tokiu būdu galėsite prisijungti prie EDS, užpildyti ir pateikti deklaraciją.

 

VMI informacija

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0