Pasiūlymas jaunimui dalyvauti projekte!

Ieškome 18-29 m. jaunimo dalyvauti projekte - „Vyresnio amžiaus žmonių informacinių technologijų gebėjimų ugdymas". 

 

LKD startuoja naujas projektas - „Vyresnio amžiaus žmonių informacinių technologijų gebėjimų ugdymas". 


Projekto tikslas – skatinti skirtingų kartų bendradarbiavimą ir suteikti senjorams galimybę judėti koja kojon su išmaniaisiais įrenginiais ir technologijomis. Suteikti jiems galimybę kreiptis iškilus klausimams, nes neretai vyresnio amžiaus žmogus baiminasi prietaisų, palengvinančių kasdieninį gyvenimą, nes neturi žmogaus, kuris apmokytų jais naudoti jų gimtąja kalba - lietuvių gestų kalba.


Jaunime, ar galėtum pamokyti senjorą atsisiųsti programėlę? Ar paaiškintum, kaip apsisaugoti nuo sukčių? Kaip galėtum paaiškinti, ką reiškia saugus slaptažodis, ir kaip jį sukurti? Ar galėtum padėti atpažinti ir išvengti kenksmingas internetines nuorodas? Ar galėtum išmokyti naudotis ,,Google” paieška? Kurtiesiems senjorams reikia jūsų pagalbos. Jei norite padėti ir išmanote IT sritį, kviečiame prisijungti prie naujojo projekto! 


Turime pasiūlymą! Ieškome 15 klausos negalią turinčių jaunų asmenų, mokančių gestų kalbą nuo 18-29 m. visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje. Vyks apmokymai dėl pasirengimo teikti pagalbą senjorams. 


Registracija iki vasario 14 d.


Veikla apmokama, bus pasirašoma individuali paslaugų sutartis.

Už mokymus 1 senjorui ir konsultacijų palaikymą bus mokama 65 eur. Planuojama, kad vienas jaunuolis mokymus ves ir konsultuos apie 10-13 senjorų.

Plačiau apie viską - atrinkusiems kandidatams bus organizuojamas nuotolinis susitikimas per ,,Zoom" platformą. 


Jei susidomėjote, kviečiame užpildyti anketą čia.

Susisieksime su atrinktais kandidatais. Kviečiame aktyviai pildyti anketą! 

 

Projektą finansuoja: Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0