Projekto „Mes taip nesitarėm“ komanda ieško rėmėjų

„Mes taip nesitarėm“ komandos narių kreipimasis dėl paramos projektui.

 

Projekto „Mes taip nesitarėm“ kūrybinės komandos svajonė – sukurti muzikinę programą, kurioje muzika galėtų mėgautis ir patirti ne tik girdintys žmonės, bet ir kurčiųjų bendruomenės nariai. Tam, kad ši svajonė taptų realybe ir neliktų tik utopija, bus atliekamas garso dažnių, muzikinio skonio ir vibracinių pojūčių tyrimas. Tyrimo metu pasitelkiant naujausius technologinius išradimus (taktilines technologijas (bone conduction technology)) bus testuojama speciali projekto muzika – Dominyko Vaitiekūno ir kompozitoriaus ir muzikos prodiuserio Jokūbo Tulabos kuriami muzikiniai eskizai. Atsižvelgdami į tyrimo rezultatus, antroje metų pusėje planuojame muzikinius eskizus išvystyti ir sukurti pasirodymą, kuris būtų pritaikytas ir įdomus tiek girdintiems, tiek ir žmonėms, turintiems klausos iššūkių.

Tam, kad pradėtume vykdyti tyrimą, mums reikia visai nedaug – įsigyti keletą techninių prietaisų, skirtų garso laboratorijai įgyvendinti ir surinkti nebedaug trūkstamą biudžetą pirmajai projekto daliai pabaigti. Būtume be galo dėkingi, jeigu galėtumėte prisidėti prie mūsų projekto padėdami įsigyti trūkstamą įrangą arba suteikdami, kad ir minimalią finansinę paramą.

Jeigu norėtumėte prisidėti prie mūsų iniciatyvos - lauksime jūsų žinutės:

  • Dominykas Vaitiekūnas - dominykas.vaitiekunas@gmail.com
  • Lietuvos kurčiųjų draugijos (LKD) viešųjų ryšių koordinatorė Justina Vertelkaitė, el. p.: lkdnaujienos@gmail.com, Tel. Nr.: +370 622 15319

Komanda: Dominykas Vaitiekūnas, Jokūbas Tulaba, Laurynas Kamarauskas, Agnietė Lisičkinaitė, imitacinės dainos kolektyvas „Skambanti tyla“.

 

Projektą „Kūrybinė eksperimentinė laboratorija „Mes taip nesitarėm“ iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

 

LKD informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0