Renginys „Kristus priima kiekvieną žmogų“ (su gestų k.)

„Kristus priima kiekvieną žmogų“ – tai jėzuito James Martin tarnystės su LGBT asmenimis patirties pasidalinimas. Su vertimu į gestų kalbą.

Renginys „Kristus priima kiekvieną žmogų“ (su gestų k.)

 

RENGINYS FACEBOOK‘e

 

Vilniaus universiteto kapelionas t. Eugenijus Puzynia SJ ir sielovados komanda kviečia NUOTOLINIU būdu susitikti su tėvu jėzuitu James Martin iš JAV, kuris mielai sutiko pasidalinti savo ilgametės (20 metų) tarnystės su LGBT asmenimis patirtimi ir įžvalgomis bei atsakyti į mums rūpimus klausimus.

James Martin SJ yra JAV jėzuitų kunigas, rašytojas ir jėzuitų žurnalo „America“ pagrindinis redaktorius. 2017 m. Popiežiaus Pranciškaus paskirtas Vatikano sekretoriato komunikacijai patarėju. Jis yra „New York Times“ vienas iš perkamiausių autorių ir Jėzaus gyvenimo, mokymo bei ignaciško dvasingumo komentatorius įvairiose televizijos ir radijo laidose.

Viena naujausių jo knygų: „Tiltų statymas: kaip katalikų Bažnyčia ir LGBT bendruomenė gali užmegzti pagarba, atjauta ir jautrumu grįstus santykius''.

Į lietuvių kalbą yra išverstos populiarios jo knygos: ,,Jėzuitų patarimai visiems gyvenimo atvejams'', ,,Jėzus: piligrimystė'', ,,Abatija'', ,,Tarp dangaus ir džiaugsmo''.

Tiesioginę transliaciją (su vertimu į lietuvių ir gestų kalbas) stebėkite balandžio 9 d. (penktadienį) 18 val. per VU kapelionas Facebook paskyrą.

 

STEBĖTI RENGINIO TRANSLIACIJĄ

 

Renginio moderatoriai: Gabrielė Makarevičiūtė – Oksfordo universiteto filosofijos ir lingvistikos studentė bei Lukas Osipovič – Vilniaus universiteto telekomunikacijų fizikos ir elektronikos studentas.

Klausimus James Martin SJ bus galima parašyti tiesioginės transliacijos metu komentaruose arba atsiųsti iš anksto:

 

UŽDUOTI KLAUSIMĄ IŠ ANKSTO

 

 

VU Sielovados komandos informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0