Sausio 29 d., LKD prezidentas Kęstutis Vaišnora dalyvavo Lietuvos savivaldybių asociacijos Socialinių reikalų komiteto posėdyje

Lietuvos savivaldybių asociacija prezidento Mindaugas Sinkevičius prezidento pažadas - įgyvendintas!

Sausio 29 d., LKD prezidentas Kęstutis Vaišnora dalyvavo Lietuvos savivaldybių asociacijos Socialinių reikalų komiteto posėdyje
LKD prezidentas K. Vaišnora kartu su LSA prezidentu M. Sinkevičiumi

Sausio 29 d., LKD prezidentas Kęstutis Vaišnora dalyvavo Lietuvos savivaldybių asociacijos Socialinių reikalų komiteto posėdyje, kur pristatė su kokiais iššūkiais kurtieji susiduria Lietuvos savivaldybėse bei kaip tuos iššūkius būtų galima įveikti!

Pristatyta ir idėja didžiosiose Lietuvos savivaldybėse - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose pritaikyti senelių ir slaugos namus kurtiems senjorams. Dauguma kurčiųjų bendruomenės senjorų išreiškia norą burtis vienoje vietoje, kad būtų galima komunikuoti gestų kalba, paslaugos būtų teikiamas jų gimtąja kalba, o tai įgyvendinti būtų galima būtent tokiu principu. Idėja pristatyta, tačiau dar reikės nemažai padirbėti su savivaldybėmis, kad tai taptų ne idėja, o realybe!

Dėkojame už koordinavimą ir puikų bendradarbiavimą LSA patarėjai socialiniais klausimais, komiteto pavaduotojai Audronei Vareikytei.

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0