Susitikimai su LKD bendruomenės nariais 2022

Vaizdo siužetas iš susitikimų su kurčiųjų bendruomenės nariais.

 

Besibaigiant metams LKD prezidentas Kęstutis Vaišnora kartu su kolegomis susitiko su Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio bei Kėdainių kurčiųjų bendruomenėmis. Šių susitikimų tikslas - aptarti LKD veiklą bei pristatyti atnaujintus kurčiųjų organizacijų įstatus, išskiriant LKD valdymo organų funkcijas bei atsakomybes. Didelis dėmesys skirtas LKD Suvažiavimui ir kandidatų kėlimo tvarkai.

„Yra atvejų, kai patys kurtieji nėra susipažinę su organizacijos dokumentais, nežino, kokios yra delegatų pareigos, kokios yra LKD prezidento atsakomybės, kas yra LKD Valdyba ar Revizijos komisija, kokios valdymo organų pareigos ir t.t. Pranešimų metu būtent apie visa tai aiškinome plačiau. Tikiuosi, kad dabar visi aiškiai supras kiekvieno organizacijos valdymo organo atsakomybes, taip pat atras motyvacijos ir noro užimti valdančiąsias pareigas.“ - po susitikimų su bendruomenės nariais sakė LKD prezidentas.

 

Veikla vykdyta įgyvendinant projektą „Kurčiųjų organizacijų stiprinimas ir narių motyvavimas“, kurį finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

 

LKD informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0