Susitikimas su aktoriumi RJ Mitte

Gegužės 20 d. MO muziejuje vyks susitikimas su JAV aktoriumi RJ Mitte. Galimas vertimas į gestų kalbą.

Susitikimas su aktoriumi RJ Mitte

 

JAV ambasada gegužės 20 d., penktadienį, 17 val. kviečia į „MO“ muziejuje (Pylimo g. 17, Vilnius) (terasa arba vestibiulis A, priklausomai nuo oro sąlygų) vyksiantį interviu–diskusiją su amerikiečių aktoriumi RJ Mitte. Interviu–diskusijos tema – negalios įvaizdžio suvokimas ir formavimas viešojoje erdvėje bei žmonių su negalia įtraukimas į kino ir televizijos industrijas. Renginys NEMOKAMAS.

Diskusiją moderuos, geriausios lietuvių aktorės apdovanojimą festivalyje „Kino pavasaris“ pelniusi ir Sidabrinės gervės bei KINFO apdovanojimams nominuota, aktorė Aistė Diržiūtė. 

Renginio žiūrovų ir dalyvių išankstinė registracija galima Google registracijos formoje (nurodyti vardą, pavardę ir el. paštą) arba renginio vietoje. Registracijos formoje taip pat nurodyti, ar reikalingas gestų kalbos vertimas.

REGISTRACIJA

Visiems pažįstamas dėl Walterio White’o jaunesniojo vaidmens „Emmy“ ir „Auksinio gaublio“ apdovanojimus pelniusio serialo „Breaking Bad“ (liet. Bręstantis blogis), RJ Mitte taip pat gerai žinomas kaip aktyvistas ir filantropas, siekiantis sugriauti stereotipus apie žmones su negalia. Trejų metų sulaukusiam aktoriui buvo diagnozuotas cerebrinis paralyžius, tačiau tai jam nesutrukdė siekti sėkmės televizijoje ir kine. Atsitiktinis susitikimas su aktorių atrankos direktoriumi lėmė jo persikėlimą į Los Andželą ir karjeros pradžią kine. Mitte suvaidino įvairiuose TV serialuose („Weeds“, „Vegas“, „Everybody Hates Chris“ ir „Switched at Birth“), kol galiausiai suvaidino jo gyvenimą pakeitusį vaidmenį seriale „Breaking Bad“. Aktorius vėliau sukūrė ne vieną sėkmingą vaidmenį didžiajame ekrane bei išgarsėjo mados pasaulyje.  

RJ Mitte yra JAV cerebrinio paralyžiaus paliestus žmones vienijančios organizacijos „United Cerebral Palsy“ ambasadorius, aktyviai dalyvauja savo šeimos fondo „The Mitte Foundation“ veikloje ir bendradarbiauja su „Shriners Hospitals for Children“, siekdamas atkreipti dėmesį į išankstinius nusistatymus, stigmą ir patyčias, su kuriomis dažnai susiduria žmonės su negalia. 

Nemokamą renginį organizuoja JAV ambasada Vilniuje. Renginio partneriai „MO“ muziejus ir naujienų portalas „Delfi“. Aktorius RJ Mitte gegužės 20-22 dienomis dalyvausiantis renginyje „Baltic Comic Con“ Lietuvoje lankysis pirmą kartą.

Daugiau informacijos apie renginį Facebook ČIA.

 

JAV ambasados informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0