Susitikimas su Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro atstovais

Vasario 21 d. įvyko pirmasis oficialus LKD susitikimas su VšĮ Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro atstovais.

Susitikimas su Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro atstovais

 

Šiandien Lietuvos kurčiųjų draugijos prezidentas Kęstutis Vaišnora ir Lietuvių gestų kalbos vertimo centro direktorė Ramunė Leonavičienė nuotoliniu būdu apsilankė VšĮ Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centre (toliau – Centras), kuriam vadovauja Raminta Popovienė.

Susitikimo metu:

  • Centro darbuotojams pristatytos informacinės aplinkos pritaikymo kurtiesiems galimybės;
  • papasakota apie teikiamas lietuvių gestų kalbos vertimo paslaugas;
  • atsakyta į rūpimus klausimus.

Centras ruošiasi pritaikyti pagrindinę savo internetinės svetainės informaciją lietuvių gestų kalba, o susipažinę su teikiamomis nuotolinėmis lietuvių gestų kalbos vertimo paslaugomis per Skype programą, darbuotojai nuo šiol žinos, kaip tinkamai reaguoti ir elgtis, jei į juos kreipsis kurčiasis per lietuvių gestų kalbos vertėją. 

Šiemet Centras organizuoja daug veiklų, kuriose galės dalyvauti ne tik kauniečiai, bet ir visi Lietuvos gyventojai, įskaitant ir kurčiuosius. Kartu geriau pažinsime Kauno rajoną, lankytinas vietas, prasmingai leisime laisvalaikį.

„Džiugu, kad ilgametis bendradarbiavimas su Raminta Popoviene nenutrūksta, nepriklausomai nuo to, kokioje srityje dirbama,“ – po susitikimo džiaugėsi LKD prezidentas K. Vaišnora.

 

LKD informacija

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0