Vadovauti UAB „Neveresta“ paskirtas laikinasis direktorius

Šiandien, sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną, įvyko Neeilinis Lietuvos kurčiųjų draugijos Respublikinės Valdybos posėdis.

Vadovauti UAB „Neveresta“ paskirtas laikinasis direktorius

 

Iš UAB „Neveresta“ direktoriaus pareigų pasitraukia ilgametis šios įmonės vadovas Kazimieras Zybartas. Lietuvos kurčiųjų draugija (LKD) dėkinga šiai asmenybei, nes tai vadovas, kuris sugebėjo įmonės veiklą ištraukti iš bankroto, atidavė daug savo laiko ir energijos, kad sukurtų stabilią ir ne nuostolingą įmonę. LKD prezidento ir Valdybos narių vardu, dėkojame Kazimierui Zybartui už ilgametį ir vertingą darbą.

Neeilinio posėdžio metu buvo patvirtintas naujasis, laikinai įmonės direktoriaus pareigas eisiantis, vadovas – tai kurčiųjų bendruomenės narys Martynas Lankutis. Jis LKD Valdybos narių sprendimu laikinuoju įmonės vadovu išrinktas iš dviejų kandidatų.

M. Lankutis įgijęs verslo ir vadybos aukštąjį išsilavinimą, šiuo metu studijuoja statybos inžineriją, turi vadovavimo patirties, žinių ir kompetencijų, reikalingų šiam darbui. Sveikiname M. Lankutį ir džiaugiamės, kad reikalingu laiku jis sutiko kandidatuoti į šias pareigas.

Sutartis su M. Lankučiu bus sudaryta 6 mėnesių laikotarpiui, o iki sutarties pabaigos LKD Respublikinė Valdyba skelbs viešą konkursą įmonės UAB „Neveresta“ direktoriaus pareigoms užimti.

Kartu buvo patvirtinta ir UAB „Neveresta“ naujoji Valdyba. Jos nariais tapo Kęstutis Vaišnora, Martynas Lankutis ir Mykolas Balaišis. 

Taip pat Neeilinio posėdžio metu buvo patvirtintos 2021 metų LKD Respublikinės Valdybos planuojamų posėdžių datos – vasario 24 d., balandžio 21 d., birželio 9 d., rugsėjo 8 d., lapkričio 17 d. – bei svarstyti kiti aktualūs klausimai.

 

 

LKD informacija

 

Kokia jūsų reakcija?

like
1
dislike
0
love
2
funny
0
angry
0
sad
0
wow
4