Vaikų stovykla Kulautuvoje „Bendraukime“

Įspūdžiai iš vaikų stovyklos Kulautuvoje „Bendraukime 2019“

2019-07-17 d. Kulautuvoje vyko vaikų stovykla “Bendraukime”. Šios stovyklos tikslas – padėti vaikams artimiau susipažinti vieni su kitais per bendravimą ir įvairius komandinius žaidimus. Antrus metus iš eilės vykstanti stovykla duoda teigiamų rezultatų – atėję į mokyklą rugsėjo 1-ąją jaučiasi drąsesni ir lengviau įsilieja į tolimesnį bendravimą.

Į stovyklą, su vaikais pasisveikinti ir pažiūrėti kaip jiems sekasi, atvyko ir LKD prezidentas Kęstutis Vaišnora. Jis supažindino jaunuolius su Lietuvos kurčiųjų draugija ir kartu su vaikais bendraujant užvedė labai įtrauktus, politinius debatus.

Pakalbinti vaikai džiaugėsi, kad stovykloje netrūksta pramogų, susiranda daug draugų ir teigia, kad kitais metais tikrai norėtų čia sugrįžti.

Stovyklos vadovės Vilma Narkevičienė ir Rasa Vilimienė prieš du metus diskutuodamos iškėlė klausimą, ką vaikai, iš Kauno kurčiųjų ugdymo centro, veikia vasarą? Kaip jie leidžia savo laiką? Paaiškėjo, kad dauguma jų tiesiog būna namuose, o didžiausia pramoga – kompiuteris. Ši priežastis paskatino rašyti projektą, kad būtų galimybė kurti vaikų stovyklą.

Stovykloje darbavosi ir buvęs Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro mokinys – Vytautas Narbutas. Sukaupęs didelę kulinarinę patirtį Vytautas rūpinosi, kad vaikai per pietūs būtų sotūs, o patys vaikai tvirtino, kad stovyklos maistas tikrai skanus.  Panašu, kad vaikų nuomonė virėjui iš ties svarbi, nes ateityje jis žada dirbti mokykloje.

Kokia jūsų reakcija?

like
2
dislike
0
love
1
funny
0
angry
1
sad
1
wow
2