Video reportažas iš sveikatinimo stovyklos Prienų rajone

Spalio 25 - 27 dienomis, įgyvendinant projekto "Sveikos mitybos įpročių puoselėjimas kurčiųjų bendruomenėje" tikslus LKD sukvietė kurčiuosius į sveikatinimo stovyklą.

Stovykla vyko atokioje, gražioje sodyboje "Vilaitė", Prienų raj. Čia penktadienį, susirinko 35 dalyviai. Dar tą pačią dieną visi klausėsi Biomedicinos mokslų daktaro, sveikos gyvensenos ir mitybos specialisto Artūro Sujetos paskaitos apie strateginę mitybą.

Šeštadienį ir sekmadienį stovyklos metu buvo kalbama ir praktiškai bandoma, kas yra sveika mityba ir sveika gyvensena, kas yra emocinis valgymas ir intuityvus valgymas, kokie yra sveiki svorio reguliavimo būdai tuo pačiu vyks sportinės treniruotės pritaikytos pradedantiesiems, kad vėliau būtų galima mankštintis ir namuose, savarankiškai.

Dalyviai sutinka, kad stovykla buvo įdomi ir naudinga ir ypač džiaugiasi įgytomis žiniomis apie sveiką mitybą ir netinkamus įpročius, pvz.: kada rekomenduojama gerti kavą, kokie maisto produktai turi atitinkamų vitaminų grupę ir pan.

Visos stovyklos metu dalyviai maitinosi tik sveiku ir naudingų maistinių medžiagų (pvz.: geležies ) prisotintu maistu. Išskirtinis meniu ir maisto įvairovė paliko džiūgauti ne vieną dalyvį, nors kai kurie teigė, kad stovyklos pabaigoje svajojo ir apie nesveiką maistą.

Tikimės, kad ši stovykla yra įkvėpimas rinktis sveikesnį ir aktyvesnį gyvenimo būdą! Dėkojame visiems, kurie dalyvavote. Nuotraukų akimirkas rasite paspaudę ČIA.

Kokia jūsų reakcija?

like
1
dislike
0
love
3
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0