KRC darbuotojams suorganizuoti kvalifikacijos kėlimo mokymai

Informacija apie kurčiųjų reabilitacijos centruose (KRC) vykusius darbuotojų kvalifikacijos kėlimo mokymus.

KRC darbuotojams suorganizuoti kvalifikacijos kėlimo mokymai

 

Kurčiųjų organizacijos pasižymi didesnėmis darbuotojų komandomis bei skirtinga darbų pasiskirstymo ir veiklos įgyvendinimo patirtimi. Lietuvos kurčiųjų draugija, siekdama sustiprinti šias organizacijas ir suvienodinti jų turimą patirtį bei žinoti realią padėtį, kokios pagalbos organizacijoms iš tiesų reikia, spalio mėnesį organizavo mokymus „Komandinis darbas ir organizacijos vadyba“. Lektoriai  Laimis Viganauskas ir Dalius Beginskas Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio kurčiųjų reabilitacijos centrų darbuotojams vedė užsiėmimus apie komandinį darbą, darbų pasiskirstymą, pareigybes ir vaidmenis komandoje.

 

 

Šie mokymai organizuoti atsižvelgiant į rugsėjo mėnesį LKD prezidento Kęstučio Vaišnoros bei viceprezidento Mykolo Balaišio susitikimuose su didžiųjų Lietuvos miestų kurčiųjų bendruomenėmis surinktą informaciją apie kurčiųjų reabilitacijos centrų darbą, privalumus ir trūkumus, paslaugų organizavimą ir klientų pasitenkinimą gaunamomis paslaugomis. Po mokymų perplanavus komandos vaidmenis ir vykdomas veiklas bei paslaugų teikimą, vyks pakartotinis susitikimas su kurčiųjų bendruomene, pristatant mokymų rezultatus ir tolimesnius planus.

Lektoriai, dalyvaudami susitikimuose ir mokymuose skirtinguose miestuose, turi galimybę ne tik sustiprinti kiekvieną organizaciją atskirai, bet ir apibendrinti kurčiųjų organizacijų patirtį ir esamą padėtį, nukreipti tolimesniam kvalifikacijos kėlimui.

Apie būsimus pakartotinius LKD vadovų susitikimus su kurčiųjų bendruomenėmis informuosime jau netrukus.

 

 

Daugiau nuotraukų iš mokymų ČIA.

 

Mokymai organizuoti įgyvendinant projektą „Kurčiųjų organizacijų stiprinimas ir viešųjų paslaugų prieinamumo didinimas“, kurį finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

 

LKD informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1