Skelbiama LKD savanorių registracija

Jau trečius metus iš eilės visoje Lietuvoje vykdoma LKD savanorių programa.

 

Registracija atidaryta nuo š. m. kovo 31 d. iki š. m. balandžio 30 d. 18:00 val.

Registracija vyksta visoje Lietuvoje.

Registracijos anketą rasite čia:   TAPTI LKD SAVANORIU  

 

Apie LKD savanorių programą

Jau trečius metus iš eilės Lietuvos kurčiųjų draugija (LKD) vykdo savanorių programą, sėkmingai įtraukiančia kurčiuosius ir girdinčiuosius iš visos Lietuvos.

Šių metų tikslas – atsižvelgiant į besitęsiantį karantiną ir su tuo susijusius iššūkius, suburti savanorius, kurie lankytų vienišus kurčiuosius namuose, patenkintų jų bendravimo poreikius, išsiaiškintų problemas ir organizuotų reikiamą pagalbą, pavyzdžiui, bendradarbiautų su Maisto banku, Maltiečiais ar kitomis organizacijomis, teikiančiomis pagalbą į namus, kad jų pagalba būtų prieinama ir gestų kalba vienišiems kurtiesiems.

Taip pat savanoriai apmokytų vienišus kurčiuosius naudotis internetinėmis platformomis, kurios suteiktų galimybę bendrauti su kitais lietuvių gestų kalba, gauti naujausią informaciją ir dalyvauti organizuojamose veiklose: Facebook, Skype, Zoom ir kt.

Esant galimybėms, savanoriai taip pat organizuos viešas savo miesto kurčiųjų bendruomenei skirtas veiklas: šventes, renginius, ekskursijas, susitikimus ir pan.

Gegužės 15-16 dienomis atrinkti savanoriai dalyvaus dviejų dienų mokymuose Kaune, po kurių teiks pagalbą savo miesto kurčiųjų bendruomenei.

 

Kilus klausimams kreiptis į LKD savanorių programos koordinatorių Mykolą Balaišį:

El. paštas: mykbal@gmail.com

Facebook: Mykolas Balaišis

 

Veiklos vykdymą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

 

LKD informacija

 

 

Kokia jūsų reakcija?

like
2
dislike
0
love
4
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0